Aston Martin ve spolupráci TAG Heuer nám společně představují auto snů

Pokud jste na auto snů neměli favorita, tak už ho mít budete

Aston Martin a TAG Heuer svojí společnou spoluprací oslavují svůj společný cit pro vynikající zpracování a preciznost, zapracovali tak společně na speciální edici DBS Superleggera spolu s hodinkami, které vzhled auta krásně doplňují.

Nová limitovaná edice Astona Martina o pouhých 50 kusech v kabátku od TAG Heuer se chlubí svým unikátním nástřikem “Monaco Black” a aero prvky z uhlíkových vláken. Model super-auta doplňují červené detaily, které nalezneme například na pneumatikách Pirelli, červených brzdových třmenech a hlavně v luxusním koženém interiéru s červeným prošitím. Známa hodinářská značka zanechává svůj podpis spolupráce ve formě vyšívaných log na sedadlech a kovových odznaků, které pro změnu nalezneme na karosérii auta.

TAG Heuer k autu vytvořil padnoucí hodinky Carrera Heuer 01 Aston Martin Special Edition, které jsou určeny pro každého šťastlivého majitele nového Astona Martina. Cenově dostupné švýcarské hodinky, oceněné na 6,550 USD, jsou vybaveny funkcí automatického kalibru a funkcí rychlé korekce dat. Hodinky lze zakoupit samostatně a jsou k dispozici na tagheuer.com.

Zatím však nejsou k dispozici žádné bližší informace o ceně za TAG Heuer x DBS Superleggera, zůstaňte však s námi a my vás budeme informovat.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.