Bugatti Chiron Sport ke svému 110tému výročí vzdávají hold francii limitovanou edicí

Nová limitka tě uchvátí svojí ocelovou modří

Bugatti oslavuje své 110. výročí od založení novou exkluzivní edicí Chiron Sport, která vzdává hold své domovské zemi Francii. Představuje nám “110 ans Bugatti”.

Francouzská vlajka nás doprávází po klíčových součástech vozu svým červeným, modrým a bílým designem. Ocelově modrou barvu na karosérii auta nalezneme hned ve dvou variantách – zatímco “Steel Blue” se nachází v zadní polovině auta, “Steel Blue Carbon” najdeš v přední části a kromě funkčního vyvážení materiálů navíc vytváří jemný kontrast tónů. Kola z lehkých slitin zaujmou matným černý odstínem zvaný Nocturne. Trikolorní motiv vlajky najdeme na spodní straně zadního spoileru a na postranních zrcátkách. V salónu tohoto luxusního autíčka najdeš červenou, modrou a bílou vyšitou do opěrky na hlavu, opěradel a po obvodu volantu. Kožené čalounění v barevném provedení “Deep Blue” a design v provedení Alcantara dokončují a dovádí celkový vzhled do dokonalosti.

Bugatti Chiron Sport “110 ans Bugatti” bude vyráběn jako velmi limitovaná edice o pouhých 20 jednotkách.

ZDROJ : BUGATTI

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.