Hybridní sporťák z budoucnosti Lamborghini LB48H Terzo Millennio

Limitované edice Lamborghini je vyprodána ještě před oficiálním představením

Podle posledních zpráv se očekává, že Lamborghini nám představí koncept LB48H Terzo Millennio na automobilovém veletrhu v roce 2019 ve Frankfurtu.

Hybridní model v limitované edici bude mít na předních kolech elektromotor a na zadní nápravě 6,5-litrový motor V12. Při práci na souhře dvou motorů, se povídá, že auto bude mít neuvěřitelný kombinovaný výkon až 838 koní (625 kilowattů). Na hybridní Lamborghini byla použita řada dílů z uhlíkových vláken pro vyvážení celkové hmotnosti, kdy se auto potýkalo se svojí těžkostí kvůli všem elektrickým komponentům.

Cena ze Lombardini LB48H Terzo Millennio se odhaduje na 2,5 miliónu amerických dolarů a edice je omezena pouze na 63 kusů, které jsou navíc již předem vyprodané. Zůstaňte se námi naladěni na další novinky, které dorazí při nadcházející automobilové výstavě ve Frankfurtu v roce 2019.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.