Zdroj : Amazon Prime

Jeremy Clarkson se emotivně loučí s Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May z Grand Tour zakončili finále třetí sezóny s emocionálním vysíláním, které je pro show Amazon Prime koncem formátu “audience, track, and tent”.

Epizoda se soustředila na počátky a historii auta Ford Mnondeo, představovala poměrně dlouhý dokumentární film o autě, které si získalo velkou popularitu běžné pracující třídy ve Velké Británii. Epizoda se věnovala představení předchůdců Mondea – Cortiny a Sierry – a vzdala také hold současnému 4-dveřovému odkazu vzhledem k tomu že, Ford se chystá na ukončení této řady.

Před ukončením posledního dílu, jsem měli možnost shlédnout pamětní video, které nejen ukázaly záběry z předchozích Amazon Grand Tour sezón, ale také záběry a scény od jejich “předchozího zaměstnavatele BBC.” V roce 2015, Clarkson byl kontroverzně vyhozen z BBC pro slovní a fyzický útok na producenta, což potom vedlo k odchodu známé trojice od BBC a začátku konce Top Gearu. Tyto momenty pro trojici a diváky připomnělo ty nejlepší momenty jejich společné historie.

Tweet od Amazonu, vysvětlil, že show i nadále bude pokračovat, nicméně se zaměří na individualizované silniční výlety a speciály spíše než mini filmy, hosty a konverzace s publikem. Viz níže uvedený tweet.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.