Nový elektromobil konkuruje Tesle a nabídne ti 48 – palcový přístrojový panel

Budoucnost je tady

Čínská elektromobilová společnost Byton si je dobře vědoma trendu současné doby ohledně velkých obrazovek a snadno přístupných médiích – natolik, že začlenili pravděpodobně tu největší obrazovku, kterou kdy uvidíš pro svůj nadcházející model SUV M-Byte. 

Konkurent Tesly umístil na palubní desku svého automobilu obří displej o 48 – palcích a je plně propojen s Baidu a můžeš jej ovládat gesty. Designéři a konstruktéři se však nezastavili pouze u této obrazovky ale doplnili o další 8 – palcovou obrazovku na volantu, další mezi sedadly řidiče a spolujezdce a volitelné doplňkové obrazovky na opěrkách hlavy pro cestující na zadním sedadle.

Společnost si uvědomuje současnou zkušenost uživatelů s nově vyvinutými vozidly a vytvořila jedinečné rozhraní, které je možné synchronizovat s mobilní aplikací. Generální ředitel Daniel Kirchert v americkém sídle společnosti v Santa Clara uvedl, že si představují auto jako další součást každodenních technologií a představují si, jako by to byl druhý telefon, “nebudete ani v pokušení vytáhnout vaše zařízení,” řekl sdělil hrdě. Jedinečné rozhraní implementuje uživatelsky přizpůsobený zážitek, který umožňuje navigaci, čtení textů a e-mailů, získávání informací, vyhledávaní restaurací a dalších nezbytných míst během cestování, sledování filmů, poslouchání hudby a mnoha dalšího.

Nejde o však o nic výjimečného v této době – nová vlna spotřebitelů je zde a řada výrobců automobilů to bere na vědomí. Pro příklad Toyota nedávno přijala systém Android Auto, služba Netflix-esque HOOQ implementovala trivia hry do jihovýchodních Asijských Grab aut, Cargo má partnerství se SeatGeek v jízdách Uber a nedávným výsledkem partnerství IBM s Harley-Davidson je nově odhalený elektrický motocykl, Honda nedávno odhalila zábavní platformu pro cestujicí na zadních sedadlech, a dokonce i společnost Audi spolupracuje s Disney na osvětlení automobilů na bázi VR. 

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.