Zeus Bobber je futuristická motorka, kterou budou obdivovat i tisíc let po tvoji smrti

Curtiss Motorcycles se čím dál tím více vydává směrem elektrických motocyklů. Po svém debutu nového motocyklu Hera, nyní přichází s novinkou s označením Zeus Bobber. Společnost tak pokračuje ve svém novém trendu hyper-futuristického designu, Zeus Bobber svým designem s elegantními křivkami v lesklé černé barvě připomíná kombinaci prvků motorky z Tronu a Bladerunner. Elektrický motocykl je vyroben z hliníkového rámu a masivních karbonových kol, pyšní se velkým výkonem a lehkostí – váží pouhých 215 kg. Od klasické motorky se liší také tím, že je plně přizpůsobitelná, nabízí několik módu pro každou příležitost od klasického ježdění například po městě po závodní mód. Lithium-iontová baterie má dojezd až na 450 kilometrů, zatímco jeho elektromotor generuje 190 koňských sil.

Motocykly Curtiss Zeus Bobber jsou nyní k dispozici pro objednávky s roztomilou cenovkou ve výši 60 000 USD a výroba by měla začít na začátku roku 2020. Pokud je pro tebe sen mít motorku, tak dost možná máš nového favorita, kdo by se nechtěl prohánět na takové stroji po městě a mít pocit, že žije v roce 3000 zatímco ostatní jsou pozadu v roce 2019. Objednávat můžeš z oficiálních webovek curtissmotorcycles.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.