Bel Air ti za 56 miliónů USD nabízí minimalistické sídlo, které se vznáší nad L.A.

Pokud jste fanoušky čistého designu, tohle je něco pro vás

Společnost SPF: archictects dokončila svůj čtyřletý projekt Orum Residence v Los Angeles. Domov Bel Air se vznáší na svahu, který už svojí polohou nabízí nádherný výhled. Dům je v minimalistickém provedení a nabídne ti množství prosklených částí, které vizuálně zvětšují interiér a zároveň nabízí nádherný výhled na okolí.

Tento měsíc dokončený projekt se může pochlubit třemi podlažími, dvěma nad zemí a jedním pod povrchem kopce. V zájmu splnění požadavku klienta na vytvoření luxusního domu, který bude vzrušující na pohled a zároveň vyhovující běžnému životu, se architektonická firma rozhodla dům zasadit přímo do kopce. Výsledkem je rozdělení prostoru na tři křídlové úseky, které vyčnívají ze ocelového schodiště uvnitř domu. Při tomto rozložení bylo přízemní patro navrženo jako hlavní společné prostory, zatímco horní patro skýtá soukromější pokoje.

Exteriér minimalistického domu zahrnuje vychytávky jako venkovní kuchyň, bazén s LED osvětlením, dvě terasy s ohništěm a garáž, jejíž prostor lze zdvojnásobit v případě nějaké akce. V suterénu najdeme další nezbytnosti pro dům této kategorie, včetně domácího kina, posilovny, lázní, cedrové sauny vinného pokoje s více než 1000 lahvemi. Slouží také jako vstupní brána do “The Cube”, místa se 4 ložnicemi a 4 koupelnami, které je vybaveno kuchyňským koutem a vlastní garáží. Cena domu se stanovila na neuvěřitelných 56 miliónů USD.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.