bocadolobo.com

Casa Decor 2019 – nejexkluzivnější interiérová exhibice

Odvážné interiéry, které tě nadchnou a inspirují

Casa Decor je exkluzivní výstava interiérového designu s jedinečným formátem v Evropě, která se každoročně koná na odlišném místě v centru Madridu. Po dobu 6 týdnů otevře výstava veřejnosti historickou a jedinečnou budovu, která pojme padesát prostor vyzdobených nejvýznačnějšími interiérovými návrháři současnosti.

Odeon

Zdroj : bocadolobo.com

Výstavu Casa Decor navštíví ročně více než 40 000 návštěvníků. Letošní výstava již začala 24. ledna, ale pokud máš cestu do Madridu, tak ještě do 10. března máš šanci zhlédnout tuto impozantní ukázku práce nejlepších dekoratérů a designérů, kteří proměnili prostory budovy Núñez de Balboa 86 v umělecké kousky.

The Flapper

Zdroj : bocadolobo.com

Zaměřením se na barvu Pantone, symbolizující živé korály, Erico Navazo vytvořil tuto krásnou kancelář portugalského velvyslanectví. V kombinaci s moderním designem Navazo v tomto dekoru v obývacím pokoji zahrnuje součásti mezinárodně uznávaných portugalských luxusních značek. Značky, jako je Bordallo Pinheiro nebo Vista Alegre, přinášejí do této interiérové výzdoby krásné a jedinečné barevné rozvrstvení.

Zdroj : bocadolobo.com

Yellow room

Zdroj : bocadolobo.com

Design od Sigfrida Serra a Mateo Climenta.

Jednoduše úžasný design koupelny má na svědomí talentovaný interiérový návrhář Miguel Muñoz, který vytvořil plastický reliéf omítky do tvarů tropických listů. Pokud se chystáte na exhibici Casa Decor, je to něco, co prostě nesmíte vynechat.

Zdroj : bocadolobo.com

Dream in colors

Zdroj : bocadolobo.com

Lago space od Mar Vera, Esther Moreno, Manuel Moreno a Víctor Camacheo.

Restaurante

Zdroj : bocadolobo.com

AC Hotelová zona

Exploze barev od Miriam Alía

Zdroj : bocadolobo.com

Tema Benessere

Zdroj : bocadolobo.com

Axor prostor od Adriana Somoze a Caridad Tercera.

La Hora Del Arte

Zdroj : bocadolobo.com

Od Jaime Jurada.

Starožitný styl z Madridu, nazývaný Mandalay Interiorismo, nás přemístí do soukromého prostoru, kde na tebe dýchne historie. Tento španělský interiérový design je neotřelý a plný starých klenotů, které se dokonale prolínají s moderními prvky.

Zdroj : bocadolobo.com

NB 86

Zdroj : bocadolobo.com

Impar Capital místnost navržená společností Equipo Impar Arquitectura & Management.

Okouzlující průchozí šatní skříň

Patricia Busto navrhla tento nádherný pop-artový interiérový design, který tě zaujme řadou nevšedních prvků, které jinde neuvidíš.

Zdroj : bocadolobo.com

The Cage

Zdroj : bocadolobo.com

Gira prostor v podání Inmaculada Recia a Silvie Trigueros.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.