EX-ARCHITEKT DINARA KASKO VYTVÁŘÍ DORTY V KINETICKÉM STYLU

Pochutnat si na umění to je sen, který je v tomhle případě realitou. Trojrozměrné umění se pod rukama Ukrajinské architekty setkává s ingrediencemi na pečení. 

Dinara známá pro své kreativní schopnosti, využívá svojí fantazii a vizi designu pro některé zajímavé spolupráce. Na tak zvané kinetické dorty aplikuje také zajímavou paletu barev. Výsledek pak působí neuvěřitelně efektně a je skoro líto pomyslet, že dřív nebo později ho někdo bude muset sníst.

Nazývat Dinaru jako pekařku je snad v tomhle případě urážka, je příkladnou ukázkou toho, že i jídlo může být uměním jak chuťově tak esteticky. Ačkoli se svému původnímu oboru již nevěnuje, tak i přesto využívá poznatky ze svého studia a při tvorbě svých pochutin využívá na přípravu forem 3-D tiskárnu, nebo si připravuje vzhled ve 3-D programech.

Dokonce si na webových stránkách můžete pořídit moduly s receptypro přípravu těchto skvostů.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.