Trendy pro váš obývák na rok 2019

Luxusní bydlení: doplňky pro váš obývák na rok 2019

S novým rokem přichází pro některé kreativnější jedince i chuť osvěžit, renovovat a přinést nové pocity do svého bydlení. Ať už jde o novou barvu stěny, nový dekorativní kousek nebo nápaditý nábytek, vždy jde o poměrně odvážný krok. Jste to právě vy kdo bude vnímat nejvíce, proto si dejte na každé změně záležet. Trendy pro rok 2019 a váš obývací pokoj jsou již na světě, pojďme se společně mrknout na to, co si pro nás designéři připravili.

Bohatší barevná paleta

Rok 2019 vám dovolí popustit uzdu kreativity co se týče barevné palety, trend je mít vše odvážnější a ozdobnější. Pantone je barvou roku 2019 a nic více se nehodí k tomuto konceptu, než zdi v barvách živého korálů.

Sametový nábytek

Samet si v poslední době získává čím dál, tím větší pozornost a jinak tomu nebude ani v nadcházejícím roce.

Starorůžová

Starorůžová barva byla velmi oblíbená v předešlých letech a nyní tento úžasný ton zažívá comeback. Je to nejdokonalejší ton pro jemný a moderní styl.

Květinové vzory

Tento trend pro rok 2019, nebude o pouhém květinovém motivu jak jej známe z předešlých let. Trendseteři v oblasti interiér designu využijí nadměrného kontrastu jako v tomto úžasném interiéru Yabu Pushelberga.

Mosazná výzdoba

V roce 2019 se rozloučíme s chladnými tony nerezové oceli a naopak přivítáme teplé tony v podobě mosazných doplňků. Tento nádherný obývací pokoj od Boca do Loba vystihuje tento styl dokonale, sjednocuje opět kov a kámen dohromady s jemným dotekem béžové v podobě sedací soupravy.

Geometrické vzory

Podobně jako v případě květinových vzorů, lze očekávat i trend v podobě geometrických vzorů jak lze krásně vidět v interiérové ukázce od Anthony Baratta

Červené tony

Velkou pozornost si získají teplé výrazné tony, jako je například červená. Můžete je využít na velké plochy nebo na menší detaily, které celkově dokreslí design obývacího pokoje. Zdárným příkladem takové využití jsou designy od Alexa Rodrigueze, který využívá červené v kontrastu s modrými a bílím prvky.

Vyhořelá žlutá

Interiérový designér Nate Berkustvoří vždy ruku v ruce s trendy a ví, že čím odvážnější trend je, tím zajímavěji jeho práce působí. Dokonalým příkladem, také může být jeho vlastní obývací pokoj.

Černobíle doplňky

Nikdy nic nezkazíte s černo-bílou výzdobou, kombinace je nadčasová a přináší pomyslný klid do moderního stylu.

Zlaté detaily

Po zlato-růžové horečce, přichází do mody opět klasická zlata. Vymezte si prostor pro doplňky těchto teplých tonu a omračte tak, každého kdo vkročí do vašeho obýváku.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.