atraktivní hotel u moře a prefektní místo pro tvůuj instagram feed

Mondrian Doha: perfektní místo pro tvůj instagram feed

V katarském hotelu Mondrian Doha vytvořil interiérový designer Marcel Wanders moderní surrealistickou atmosféru. Sám Wanders nazývá svoje pokoje “místem fantasie” a musíme dát za pravdu, že jde o výstižný název. 

Tento luxusní hotel, který byl otevřen v říjnu roku 2017. Byl navržen místní firmou South West Architecture pro pohostinskou společnost SBE a byl zařazen do kategorie Event Spaces pro rok 2018.

Amsterdamské studio v čele s Wandersem vytvořilo interiéry pro celkem 270 pokojů. Nabízí tak svým hostům řadu surrealistických a autentických prostorů v jeho výrazném maximalistickém stylu. Hlavní myšlenkou extravagantního designu bylo, aby návštěvník doslova zasněně putoval z místa na místo a připadal si jako v kouzelném světě.


První prostor, který svým vzhledem uvítá návštěvníky je například lobby s obřími lampami.

Čajovna je osvětlena excentrickými bílými stromy a lustry visícími ze stropu, které doplňují nebeský vzhled.

Každý pokoj v hotelu má úchvatný výhled na nedalekou lagunu. Hosté také mohou navštívit pozoruhodný taneční sál o rozloze 2 000 metrů čtverečních.

Wanders vytvořil také například salonek pro kouření vodní dýmky, který je skoro celý černo-bílý. Oživují jej však desítky barevných lamp zavěšených na stropě a tvoří tak dokonalý barevnostní kontrast v prostoru.

Je to jenom jeden z hotelů, který byl vytvořený takto nápaditým stylem pro místní a cizince, kteří přijedou do kataru na pobyt. Hotel se za rok 2018 stal velkým lákadlem pro turisty. Zaujali i vás fantaskní interiéry? My si myslíme, že je to perfektní místo pro vaše instagram fotky.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.