Týden 15. – 21. 4. 2019 bude patřit designu, Prague Design Week se blíží

Anna Jožová
Dominika Charousová Negližé
Egoé life
FSFF s.r.o.
Leathery
MATY MOVES
we are ferdinand
ISIS
KADANÍK
origasmus

Šestý ročník přehlídky designu Prague Design Week se blíží a opět nabídne práce nadaných designérů. Na co se můžete těšit?

Prodejní výstava ukáže práce více než 60 tvůrců a protože se vždy konala na různých zajímavých místech, ani následující ročník nebude výjimkou. Tentokrát zpřístupní celá dvě patra historické budovy bývalé banky na náměstí Republiky 7 vedle OD Kotva.

místo konání přehlídky Prague Design Week

Vybraní designéři mají možnost představit svou tvorbu široké veřejnosti v týdnu 15. – 21. 4. 2019 a přiblížit i proces samotné výroby. Prague Design Week totiž vždy chce poodhalit lidem, jak jednotlivé výrobky vznikají a vyprávět tak „příběhy designu“.

Přehlídku doplňuje doprovodný program, který zahrnuje různé workshopy, přednášky i promítání v Design Kině. Bude zde speciálně navržená místnost, kde si můžou hrát děti a také kavárna s občerstvením. Oficiálním nápojem se stal Primátor 11, který tu můžete ochutnat.

Každý podvečer se budou konat přednášky různých tří designérů. Od pondělí do čtvrtka vždy od 19:00 do 20:00 a od pátku do neděle zase od 16:00 do 17:00. Program si určitě prostudujte s předstihem, aby Vám neuniklo něco, na co se těšíte.

Pro dospělého je vstupné 150 Kč a pro studenta 100 Kč. Za tento poplatek se pak můžete vracet každý den v daném týdnu a navštívit i všechny doprovodné akce, které Vás zaujmou. Výjimkou jsou některé workshopy, které můžou být zpoplatněné. V rámci vstupenky se ovšem můžete podívat až do nejvyššího patra budovy, které nabízí krásný výhled na okolí.

Prostory jsou otevřeny v pondělí až čtvrtek od 12:00 do 21:00, v pátek a sobotu pak od 10:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 19:00. Uvidíte krásné šperky, stylové batohy, nábytek pro děti i ručně tkané gobelíny, originální oblečení, deskové hry a spoustu dalšího. Nejlepší na tom je, že většinu z toho si můžete rovnou koupit anebo také zkusit vyrobit na nějakém workshopu.

Přijďte se podívat. Určitě to bude stát za to!

Zdroj: www.praguedesignweek.cz

Hodnocení čtenářů5 9.9
9.9
BODŮ
Ohodnoť článek
Ohodnoť článek a dej tak najevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Šéfredaktor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.