BAPE představuje kimono s tygřím printem, najde si místo ve tvém šatníku?

BAPE v maratonu spoluprací se Selfridges přestavuje jako poslední přírůstek a zároveň standout v podobě kimona s tygřím printem. Tradiční japonský oděv konvertován do moderního streetwearového stylu působí jako přinejmenším velmi zajímavý doplněk tvého outfitu. Kimono ti poslouží dobře na teplé měsíce například jako náhrada za džínovou bundu. Kousek oproti klasickému kimonu sází na denimový materiál, krátkým střihem, tygří print a hrudní kapsou s logem BAPE ape.

Další detaily, které stojí za zmínku je například vyšívaný límec a 3/4 střih rukávu. Kousek můžeš spárovat s blank trikem a jednoduchými džíny. Kimono nyní můžeš objednávat na Selfridges za 320 USD.

Další článek, který by tě mohl zaujmout : BAPE x NEIGHBORHOOD x adidas Originals NHBAPE® POD S-3.1 si budeš moct pořídit i v Evropě

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.