Exluzivní první pohled na adidas Nite Jogger

Nite Jogger je zpět ze 70tek a ještě v lepší formě

V říjnu roku 2018 adidas zveřejnil svůj plán na vydání modernizované verze Nite Jogger pro rok 2019. Vzhledem k tomu, že už máme rok 2019 tady, tak máme i možnost vám ukázat první exkluzivní fotky upravených Nite Jogger. 

Jako další přírůstek do kolekce Nite Jogger se k sneakerhedům dostanou převážně černé laděné tenisky, která oficiálně nesou označení jako “Core Black / Carbon / Active Blue”. Na botě kromě kožených tří pruhů, stříbrné paty nebo bíle podrážky kontrastuje nejvíce neonově oranžová. Na výrobu tenisek se v adidas fabrice rozhodli použít řadu high-end materiálů pro horní část boty a spodní část již tradičně definuje pěnová část sole boost. Celkově jde o velmi povedený design, který si zachovává původní jednoduchost a přitom přináší prvky, které zaujmou na první pohled.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.