Hadí sneakers “Urchin” od Giuseppe Zanottiho přichází nově v černé a bílé

Unikátní design od známého italského návrháře

První drop stylových tenisek “Urchin” od italského návrháře Giuseppe Zanotti zaujímá celkem zajímavý koncepční přístup k dokonstruovanému provedení. Inspirace městem, architekturou a rozhlehlou infrastrukturou lze vidět jako hlavní motiv návrháře při designu těchto nevšedních tenisek.

Po předchozím dropu návrháře, kdy jsme mohli pořídit černo nebo bílou verzi doplněné o decentní neonové linie a následující plně oranžovo-neonové verzi, se návrhář rozhodl pro experiment s kůží a to tak aby vypadal jako hadí pro horní část boty.

Urchin nově přicházejí v čistě černé nebo bílé barvě, unisex tenisky si zachovávají svou výraznou siluetu a neoprenovou, 3D vytištěnou “ostnatou” podrážku. Tenisky si můžete pořídit na oficálním eshopu Giuseppe Zanottiho za 650 EUR.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.