Nikola Braxatorisová via Instagram

Instagram inspirace pro módní nadšence

Pro mnohé z nás je to každodenní závislost, pravidelná dávka inspirace a také způsob seberealizace. Osobně nemám den, kdy bych Instagram nenavštívila. Pokud delší dobu nevložím nový příspěvek, už mi šrotuje v hlavě, co zajímavého bych tak mohla postovat…

Máte to podobně, milujete módu a považujete se za instagram závislačky? Tak to vás jistě potěší výběr pěti inspirujících profilů zaměřených na fashion. Počet followerů je vedlejší, důležitý je styl a originalita. Nemusíme v módním byznyse upozorňovat na jména jako Chiara Ferragni, Olivia Palermo nebo Monika Marešová, když zamíříme do našich vod. Instagram je plný nadějných blogerek, které stojí za to sledovat, i když nemají statisíce až miliony fanoušků. Zde je výčet některých z nich.

Jacqueline Mikuta

Švédská blogerka s rockerským stylem momentálně žije v Berlíně a živí se jako fotografka. Není to nic pro princezničky. Pokud máte rádi drsnější styl a milujete denim kombinovaný s oversize střihy a občas trochu metalických odlesků, tak si tuto blogerku musíte zamilovat. 

Nikola Braxatorisová

I u nás lze najít skvělé a inspirující blogerky. Příkladem může být Nikola Braxatorisová: letuška s řeckými předky zaujme na první pohled. Její profil je plný barevných, oku lahodících fotek z různých koutů světa. Podobně je na tom i její blog Brixhauz.

Petra Macková

Zabrousíme k našim sousedům a navíc do kategorie 30+. Slovenka Petra Macková známá jako Pepamack je influencerka na plný úvazek a již pár let žije v australském Sydney. Její minimalistický styl si zamilovalo mnoho žen, nejen v Austrálii. Sníte o kariéře influencerky? Tak se můžete inspirovat. Petra to vážně umí.

View this post on Instagram

Skirt by @enapelly #ootd

A post shared by Petra (@pepamack) on

Chiara Biasi

Pokud milujete italský styl, Vaši pozornost určitě upoutá blogerka, ale také návrhářka plavek a slunečních brýlí. Ano, další slavná italská Chiara na scéně. I když slavnou Chiaru Ferragni asi jen tak, alespoň v blízké budoucnosti nepředčí.

Chiara Nasti

Ono už to vypadá tak, že každá Chiara v Itálii je úspěšná. I Chiara Nasti sklízí na Instagramu a nejen tam úspěch. A i ona navrhla vlastní kolekci plavek, tentokrát  značky Plume Ethérée.

View this post on Instagram

👍🏻 or 👎🏻 ?

A post shared by Chiara Nasti (@nastilove) on

Inspirujících profilů a blogů je nespočet. Mohli bychom vybírat každý den a stále by bylo z čeho. Stylových blogerek a v posledních letech i blogerů je obrovské množstí a je skvělé, že každý z nás si může najít styl, který vás nadchne a bude inspirovat.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.