Keiichi Tanaami přináší svůj osobitý styl pro adidas Originals Capsule

Po nedávné spolupráci na výstavě v Tokiu představili japonský populární popový umělec Keiichi Tanaami a adidas Originals kompletní sbírku nové kolekce. V nové kolekci nalezneš celkem 10 unikátních kousků adidas streatwearového oblečení, které je kromě klasického adidas Originals brandingu nabídnou i osobitý umělcův podpis ve formě pestrobarevných vyšitých motivů.

Řada je inspirována řadou nových Tanaamiho děl, které mu byla zadána společností adidas výhradně pro tuto spolupráci. Obzvláště vynikajícím kouskem je napřílad teplákova souprava zvaná return of the firebird. Kolekce navíc obsahuje dvě mikiny s kapucemu, dva trička kalhoty, plavky, tričko s dlouhým rukávem a rugby tričko.

Spolupráce s umělcem Keiichi Tanaami je první instalací nové série galerií od adidas orginals, která je určena k tomu, aby fanouškům ukázala svoje spolupráce se známými umělci a přilákala tak další pozornost jak pro sebe, tak i pro umělce. Tato kolekce bude zveřejněna 21. března a bude k dispozici v internetovém obchodě adidas.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.