Kolaborace KAWS x Dior ti přináší hračku, kvůli které si sáhneš do úspor

Zapomeň na nový iPhone a dovolenou u moře

Dior zahájil svoji druhou produkci pro jaro/léto 2019, což pro nás znamená více zboží vytvořeno ve spolupráci s umělcem KAWS. Nejvíce významná spolupráce, je vytvoření hračky pro kterou si opravdu hluboce sáhnete do kapes. Pravděpodobně nemilá zpráva pro všechny milovníky a sběratele postaviček od KAWSe. Hračka má stejnou podobu jako obří postava “BFF”, kterou již jednou Dior použil ve své první kampani pro rok 2019. Postavička už ikonická pro KAWSův styl oděna v Dior obleku vás přijde na neuvěřitelných 7 500 dolarů.


Hračky od KAWSe jsou známe svým designem již po celém světě a tím více, že jde většinou o limitované edice. Pro spoustu lidí je to tak must have. Není výjimkou, že pár let po zakoupení se jejich cena rapidně zvyšuje a můžete to tak trochu považovat za formu investice. Cena 7 500 dolarů se nám však už zdá přemrštěná a postavičky si pořídí zřejmě opravdoví fajnšmekři.

Ačkoli již teď si můžete pořídit většinu věcí KAWS x Dior v oficiálním eshopu, tak sběratelské figurky jsou k dispozici v současnou chvíli pouze pop-up shopech Dioru.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.