Kolaborace mezi Game of Thrones a adidas dala vzniknout novým UltraBOOST “Night’s Watch”

Dlouho očekávaná spolupráce mezi HBO a adidas konečně přinesla svoje plody a společně představili svoje nové UltraBOOST tenisky s názvem „Noční hlídka“…nebo spíše oficiálně v anglickém názvu „Night’s Watch“.

Jedná se o jeden z modelů kde jde vidět větší úsilí od tří pruhu a HBO, tato speciální edice tenisek je vyladěna samozřejmě černou a bílou barvou Primeknit. Černé detaily nalezneme samozřejmě na černých pruzích, na patě a na jazyku, zatímco kontrastní bíla je na špičce a na stranách podrážky. A jako takový detail pro nadšence GOT co se nemůžou dočkat další řady a chtějí se alespoň trochu cítit jako John Snow, tak jsou na teniskách i nápisy ze seriálu jako “Night gathers, and now my watch begins,” “Take the Black” a “Night’s Watch”. 

Součásti kolekce budou také tenisky inspirované rodem Starků a Bílými chodci. Game of Thrones x addias kolece tenisek ULTRAboost dorazí v dubnu 2019 (za prodejní cenu $ 180 USD) čili ve stejném období kdy se začne vysílat osma a závěrečná řada show.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.