Nike osvěžuje svoje Air Max 270 a předvádí je v čistě bílém provedení “Pure Platinum”

Clean design který se hodí pro většinu looku

Nike dává další barevnou aktualizaci svým populárním Air Max 270 běžeckým teniskám. Tentokrát sportovní gigant obměňuje barevné provedení do ledových tónů a představuje nám provedení “Pure Platinum”, která má celobílý vzhled s náznaky modrých podtónů na vzduchové bublině a patě. 

Toto provedení je také mírně pozměněné , obuv obsahuje více pletených panelů v celém horním dílu, čímž poskytuje mnohem šikovnější a příjemnější tvar ve srovnání s jeho předchůdci. Pokročilé zpracování a čisté bílé provedení 270 and Air Max brandu, budou skvělý doplněk ke každému streetovému looku a vhodné na konec zimy a jaro. Osvěžený model si budeš moci zakoupit s cenovkou 160 USD což je v přepočtu okolo 3 600 Kč a to v následujících týdnech na oficiálních stránkách Nike a u vybraných sítí maloobchodů.

Zdroj : SNEAKER NEWS

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.