Nike představuje svoje nové sneakers Zoom Fly SP

Pokud si pravý fanoušek běhání, tak ti nesmí ve sbírce chybět

Nike nám před nedávnem představil plody svojí spolupráce v s elitním běžcem Nathanem Bellem. Nová série tenisek nese označení Zoom Fly SP a už na první pohled zaujme svojí pastelově růžovou barvou a grafikou po celé botě, která připomíná skicy od Toma Sachse – vytváří tak teniskám moderní a neotřelý design.

Pro spolupráci byly zvoleny ty nejmodernější materiály a bota se tak může pochlubit svojí lehkostí a určitě ti tak svojí pohodlností přiroste k srdci. Inspirační texty pro fanoušky běhání je však asi nutné brát v českém/slovenském prostředí s rezervou, najdeš tu texty jako “poslední dostane shnilé vejce” nebo “necítím svoje nohy” . Nechte si udělat estetický make-up, na bočních stranách přicházejí několik ručně vyřezaných nápisů Swoosh, zatímco sedmikrásky a stopy zdobí oblast špičky. Nike tak zajímavém musíme říct i efektním způsobem využívá trendu custom-made a dělá vlastní print, který zaujme.

Tenisky tě přijdou na zhruba 3 500 Kč, a jejich oficiálním drop je naplánován na 14. února. K dostání tradičně na oficiálním eshopu Nike.com a u vybraných přeprodejců. Označ si den do kalendáře a udělej radost sobě nebo svojí drahé polovičce.

Zdroj : Sneakernews

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.