Nike představuje svůj nejnovější model ISPA tenisek s voděodolným svrškem

Release Date
Únor 23, 2019
Zakoupíš na oficiálních stránkach Niku

Třetí řada nových agresivních tenisek ISPA

Koncem roku 2018 Nike debutoval svůj lineup pro nádcházející rok 2019, do které spadali ISPA ve svém agresivnějším designu, LW WR Mid a Air Max 270 SP SOE.

Nyní se Nike snaží rozšířit nabídku “Improvise / Scavenge / Protect / Adapt” o model React WR ISPA. Tenisky jsou prezentovány jako perfektní doplňek pro obyvatele moderního města, kteří žijí v “aktivním městském životním stylu”, React WR ISPA jsou re-design verzí React Element 87, které obsahují stejnou zasunutou mezipodešvu z nejžádanějšího modelu, ale přidává průsvitný TPE voděodolný povrch. Pozoruhodné vlastnosti těchto stylových tenisek zahrnují asymetrický šněrovací systém, který dosahuje až ke střední části boty, dalším zajimavým prvkem jsou švy na střední části boty, které jsou vytapetované značkou ISPA.

Tři barevné provedení technického designu Nike React WR ISPA jsou připraveny přistát u vybraných prodejců už 23. února a objeví se v provedení “Black / Metallic Silver”, “Summit White / Royal Blue” a “Velvet Brown / Terra Orange”. Podívej se výše do galerie a vyber si svůj model i ty.

Zdroj : SNEAKER NEWS

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.