Nike React Element 55 si nyní můžeš nadesignovat podle vlastního přání
Zdroj : Nike

Nike React Element 55 si nyní můžeš nadesignovat podle vlastního přání

Nike nedávno debutoval svojí novou siluetu React Element 55 a potěšil nejen běžce ale především všechny milovníky sneakers. Nike React Element 55 je jméno inspirováno periodickou tabulkou prvků a to nejreaktivnějším prvkem neboli element 55 Cesium.

Rect Elemet 55 si vypujčila pár prvků z běžecké siluety Nike Internationalist a přitom přináší mnohem svěžejší vzhled i funkčnost. Technologie React, kterou najdeš na podrážce boty ti umožní naprosto komfortní pocit běhu i normálního nošení prostřednictvím úplného a hledkého odpružení pěny.

Nyní si můžeš svoje sneakers nedesignovat plně podle sebe pomocí nástroje Nike By You. React Elemet 55 nabízí inovativní materiály a úpravu, které nyní můžeš upravit dle sebe o paletu odvážných barev. Nová silueta si jako inspiraci navíc vzala protipožární obleky a využili prodyšný materiál pro svršek.

Navíc se dočkáš i nových barevných kombinací, včetně barevného comba Black / Black-Laser Fuchsia-White a Black / Black-Tour Yellow-White uppers, stejně jako čistého, bílého tria s body University Red, Game Royal nebo Pure Platinum.

Svojí vlastní barevnou verzi Element 55 si můžeš začít upravovat od 2. května na oficiálních stránkách Nike.

Dlší článek, který by tě mohlo zaujmout : Nike přichází s ledovou barevnou kombinací pro React Element 55

Zdroj : MANOFMANY

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.