Off-White™ x Nike kolaborace nám představuje svoje společné dílo v podobě Air Max 90 “Black”

Po to co jsme měli možnost na internetu vídat náznaky kolaborace mezi Off-White a Nike v podobě foot-look, tak se k nám konečně dostalo potvrzení, že opravdu hodně očekávaná spolupráce představí svoje dílo už v lednu 2019.

Virgil Abloh a jeho studio využívají nejžádanější model Nike Air 90 pro svojí vlastní stylizaci. Bota je laděna do převážně černé barvy, kontrastní bíla je na první pohled pak viditelná v podobě Nike loga, celý design doplňují o viditelné prošívání s neonově oranžovými prvky, pomyslnou třešničkou na dortu je pak Off-White™tag. Celkově máme dojem že se kolaborace velmi povedla a design je velmi čistý a přitom nápaditý.

Předpokládaný drop Nike Air Max 90 „Black“ bude 17. ledna a zakoupit si je budete moci pouze u vybraných resellerů Nike, na oficiálním nike.com a prostřednictvím SNKRS appky ( $ 160 USD ) Tak co, jde do nich?


AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.