Oficiální pohled na BAPE x adidas UltraBOOSTs

Po několika bližších pohledech k nám dorazili finální snímky na dlouho očekávanou spolupráci mezi BAPE x adidas a představili nám nové UltraBOOST.

K dostání budou ve dvou barevných provedeních, první je klasická camo verze a druhá je černa verze camo vzoru. Kolaborace je jednoduchá ale efektní, BAPE přináší svůj camo vzor, zatímco německý addidas tradičně své tři pruhy které jsou po stranách boty. Ultraboost jsou známe jako velmi lehké a pohodlné boty, nyní je můžete získat jako produkt zajimavé spolupráce. Černá pata, mezipodešev BOOST a zlatý co-branding a štítek na hlavičce jazyka APE zdobený jako americká vlajka dokončuje vzhled každého páru jako třešnička na dortu.

BAPE x adidas UltraBOOST drop byl oznámen na 2. února, těsně před americkým Super Bowl LIII. Součástí sbírky bude také fotbalový dres, helma, kožený fotbalový míč a adidas Adisero 5-Star.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.