Pohled na UNDEFEATED x adidas UltraBOOST “Triple Black”

V návaznosti na spolupráci z jaro/léto 2018, společnost UNDEFEATED a adidas s dohodli na další kolaboraci a tentokrát se dočkáme decentního černého “Triple Black” provedení UltraBOOST.

Jak už bývá zvykem při spolupráci s adidasem, tak silueta boty i tentokrát zůstává naprosto stejná jako u klasického modelu UltraBOOSTu, UNDEFEATED pouze ladí design svršku. Horní část boty nabízí opět prémiový a prodyšný tkaný materiál, kultovní tři pruhy jsou tentokrát v černém provedení pod kterýma se částečně ukrývá reflexní logo UNDFTD a Five-Strike branding značky na jazycích. Další kolaborativní detaily nalezneš na vyvýšených patách nebo naopak špičkách bot. Shrnutím dostaneš jednoduché černé tenisky, které se budou hodit de facto ke každému outfitu, výraznějším prvkem je pak zmíněný reflexní nápis, detaily UNDEFEATED brandingu jsou spíše pro skalní fanoušky značky.

Hodnocení čtenářů3 Hlasů10
10
BODŮ
Pomoz zkvalitnit obsah webu
Ohodnoť článek a dej tak nejevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.