První pohled na Nike Air Max Fly

Připrav se na nový Air-drop

Trošku předčasně před dnem Air Maxů se podíváme na další plánovaný model AM , který Nike plánuje dropnout v průběhu roku 2019. Pokud jsi věrným fanouškem těchto již kultovních sneakers, tak se mrkni na co se můžeš těšit.

V novém modelu Airu se dočkáš většího využití vzduchu při designu podrážky a dostojí tak svému modelovém jménu Air. Air Max Fly jsou vybaveny hybridní podrážkou se zvýšenou patkou Air Block, která je spojena s lehkou pěnovou podrážkou. Nový tvar boty je opatřen exponovanými švy na límci a překryvy jsou řešeny tepelným zpracováním. Branding Airu na najdeš velkým písmem na patě boty.

Jako vždy očekáváme, že Air Max Fly dorazí prvně v monochromatickém barevném zpracování a později až dorazí více zajímavých barevných verzích. Podívej se do galerie na co se můžeš těšit a nalaď se s námi na nový Air-drop. 

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.