BAPE x NEIGHBORHOOD x adidas Originals NHBAPE® POD S-3.1 si budeš moct pořídit i v Evropě

Zdroj : adidas originals
Zdroj : adidas originals
Zdroj : adidas originals
Zdroj : adidas originals
Zdroj : adidas originals
Zdroj : adidas originals

Exkluzivní spolupráce BAPE x NEIGHBORHOOD x adidas Originals „NHBAPE® POD S-3.1“ a NMD STLT, která byla zatím určená pouze pro vybrané maloobchodní prodejny v Hongkongu a Japonsku, se nakonec dočká více míst k prodeji. 

Vybírat můžeš ze dvou siluet, přičemž každá má svoje vlastní barevné provedení. Model „NHBAPE NMD STLT“ zaujme převážně černým svrškem, který ladí pruhovaná grafika. Kontrastní bílé „BAPE“, „NBHD“ a „東京“ (Tokio) motivy najdeš jak na jazyku, tak na patě, zatímco kontrastní žluté motivy jsou umístěny na bočních stranách u bíle BOOST mezipodešvi a ideálně tak doplňují vzhled celého modelu.

Pro POD S-3.1 „NHBAPE“ si značky vybrali camo vzor, který je rozdělen na polovinu na černo-bílou. Na obou polovinách siluety, jak na černé tak na bíle straně nejdeš klasický branding BAPE v podobě opičí hlavy, lebku s překříženými kostmi jako branding značky NEIGHBORHOOD. Vnější boční strany jsou vyzdobeny ikonický motivem BAPE Shark Face, zatímco tři pruhy od Adidas jsou na vnitřní straně. Oba modely si můžeš prohlédnou výše v galerii a vybrat si svého favorita.

Kolaborativní tenisky BAPE x NEIGHBORHOOD x adidas Originals „NHBAPE® POD S-3.1“ a NMD STLT budou ke koupi k dispozici na vybraných prodejnách adidas a samozřejmě na e-shopu adidas.com a to už v pátek 19. dubna za maloobchodní cenu okol 4 500 Kč.

Hodnocení čtenářů3 Hlasů10
10
BODŮ
Ohodnoť článek
Ohodnoť článek a dej tak najevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.