HBO ve spolupráci s adidas předstvují 4 nové páry tenisek s GOT tématikou

Zdroj : HBOASIA
Zdroj : HBOASIA
Zdroj : HBOASIA
Zdroj : HBOASIA

HBO Asia se rozhodl oslavit nadcházející 8 a poslední řadu Game of Thrones tím, že ve spolupráci s značkou adidas vydají 4 páry sneakres inspirované jak rody, tak i bílými chodci. Rody poslední řady jsou reprezentovány kromě barevného provedení také danou siluetou. Rod Lanistrů se dočkal Continental 80s tenisek v černé, zlaté a červené barevné kombinaci. Pro reprezentaci rodu Starků byl zvolen model adidas Falcon, tentokrát v širší barevné kombinaci tmavě zelené, bílé , hnědé , zlaté a červené na tkaničkách. Rod Targaryenů v podobě se může pochlubit pouštním camo vzorem na siluetě Stan Smith a nakonec mrazivé Micro R1 přetavující bíle chodce v šedě-modré provedení.

Kromě barevné reprezentace jednotlivých rodů a bílých chodců, jsou na teniskách detaily jako motivy ze zlaté fólie, kožená límcová sukně, korálky a kovové zdobení. Těmito 4 páry tematických sneakers HBO kreativně ještě více graduje hype, který se točí kolem poslední řady. Už 14. dubna se přesvědčíme jestli ten hype kolem poslední řady Game of Thrones stál za to a naplní tak naše očekávaní.

Hodnocení čtenářů5 9.5
9.5
BODŮ
Ohodnoť článek
Ohodnoť článek a dej tak najevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.