Zdroj : YEEZY MAFIA

Potenciální Nová Verze Adidas YEEZY BOOST 700 V2 “Vanta” Černé Provedení Pohlcující 99,99% Světla

Must have pro ultimátní all-black outfit

Zpráva o novém barevném provedení YEEZY BOOST 700 V2 pravě spatřila světlo světa. Silueta tohoto modelu dostala název “Vanta” po příkladu vědci vyvinuté nejčernější látky zvané Vantablack, jedná se o nejčernější černou schopnou absorbovat 99,99% světla.

Kožené panely siluety na svršku a podélné lemování přicházejí ve světlejších odstínech černé, zatímco síťovaný materiál nabídne opravdu ty nejtmavší odstíny černé. BOOST 700 V2, nabízejí malý dotek kontrastu, jsou dva šedivé ovály ve střední části tenisky. Podobně jako u předchozích iterací existuje vysoká možnost, že reflexní materiál 3M nalezneme i u této verze siluety. Prozatím nejsou žadné zprávy o datu vydání, ale “Vanta” by měla následovat trend maloobchodní ceny YEEZY BOOST 700 V2 za 300 USD. Zůstanťe s námi naladěni na další novinky ohledně nejnovějších sneakers.

Zdroj : HYPEBEAST

Hodnocení čtenářů4 Hlasů9.9
9.9
BODŮ
Ohodnoť článek
Ohodnoť článek a dej tak najevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.