Bacpack Kid se připojil na seznam lidí, co žalují Fortnite za vykradení tanečních pohybů

Russell Horning aka Backpack Kid se připojil k seznamu lidí, kteří se v současné době pokoušejí o žalování Epic Games za použití různých tanečních pohybů ve videohře Fortnite – zprávy CNN.

Horning prohlásil, že je vlastníkem pohybů “The Floss” nebo “Flossing”, na kterých si vybudoval kariéru, a nyní hledá náhradu za jeho použití ve hře. Trapná situace ale pro Horninga vznikla když již před nějakou dobou zjistil, že tanec je ve Fortnitu ale prohlásil pouze že se nic neděje a je pouze rád, že je jeho tanec ve hře.

Horning se připojuje k rapperu 2 Milly, který žaluje za použití tanečního pohybu “Milly Rock” a Alfonsu Riberio, lépe známého jako Carlton v The Fresh Prince of Bel-Air, který žaluje za použití “The Carlton” nebo “Fresh” dance.

O updatu vás budeme i nadále informovat.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.