wall.alphacoders.com

Fanoušci Assassin‘s Creed se mohou těšit na obsáhlou encyklopedii

Nakladatelství CREW, které vydává stejnojmenný komiksový časopis, chystá novinku. Potěší především fanoušky herní série Assassin’s Creed. Do svého edičního plánu na rok 2019 přidali encyklopedii z tohoto oblíbeného universa.

Pořádná nálož informací a ilustrací

Nakladatelství CREW na svém facebookovém profilu oznámilo, že se na podzim tohoto roku chystá vydat průvodce nejpopulárnější herní série současnosti. Ve spolupráci s Fantom Print připravuje více než dvouset stránkovou nálož informací ze světa Assassin’s Creed. Fanoušci se dozví podrobnosti o ději celé herní série, jednotlivých postavách, jejich příběhu a nebudou chybět ani historické kulisy jednotlivých dílů. 

Celá kniha bude protkána (nejen) herními ilustracemi. Pro každého, kdo se ponořil do věčného boje mezi Bratrstvem a assassiny je to „must have“ kousek!

Zdroj : mygaming.co.za
Zdroj : mygaming.co.za

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.