Halo: Master Chief Collection dorazí na PC

Microsoft konečně potvrdil zvěsti, že Halo dorazí i na PC. Tím ale překvapení nekončí. Fanoušci herní série si jej budou moci koupit nejen na Windows Store, ale i na Steamu.

Halo: The Master Chief Collection bude zahrnovat i Halo Reach z roku 2010. Kompilace remasterů na pc bude obsahovat také Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3 i s expanzí ODST a Halo 4. Halo 5: The Guardians z roku 2015 stále zůstane exkluzivitou pro Xbox One.

Microsoft také oznámil, že sbírka se bude rozšiřovat postupně a nebudou k dispozici všechny hry najednou. Jako první bude na řadě Halo: Reach a další hry ze série budou následovat chronologicky podle data vydání.

Hráči tak dostanou po více než 12 letech příležitost si na pc zahrát Halo. Posledním portem bylo Halo 2, které vyšlo v roce 2007. Před pár lety začal sice Microsoft vyvíjet free-to-play Halo pro pc, ale to bylo k dispozici jen po krátkou dobu v Rusku, než ho Microsoft zrušil.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.