Herní pořad Game Page vstává z mrtvých

Generace hráčů z devadesátek si určitě dobře pamatuje na Game Page. Byl historicky prvním pořadem v České republice o videohrách a na obrazovkách České televize byl k vidění dlouhých 12 let. Pokud jste odchod xMáši z obrazovek oplakali, máte teď důvod k radosti. Staronoví tvůrci oprášili svůj um a světlo světa spatřil nový díl Game Page pod názvem GPTV.

Nový herní pořad po záštitou CZC.cz

Pořad spustili herní nadšenci z CZC.cz. Bude k vidění na Facebookové stránce Game Page, Youtubovém kanálu CZC.cz a v repríze jej bude uvádět také Mall.tv. K návratu na televizní stanici se prozatím nechystá. Z tvůrců, kteří spolupracovali na původním Game Page, se na pořadu podílejí Jaromír „Jaxx“ Möwald a Ondřej Broukal. Moderátoský post obsadila Naomi Adachi, kterou může mladá generace znát z pořadu České televize Dva3.

Naomi Adachi. Zdroj: CZC.cz

Diváci dostanou v téměř patnácti minutách nálož recenzí, zpravodajství z herního světa i malou retro rubriku. Zacíleno má tedy pravděpodobně pořad na nepravidelné hráče, kteří nemají dostatek času sledovat každou herní novinku.

Náhrada za Re-play?

Podle tvůrců pracovali na první epizodě GPTV velmi dlouho a pilovali její obsah k dokonalosti. Načasování pilotního dílu nicméně nemohlo být trefnější. V současné době nejsledovanější herní pořad Re-play na počátku února vyměnil téměř celou redakci včetně oblíbené moderátorské dvojice Tuček–Trojanová, kteří odešli na konkurenční Seznam.tv. Nové díly Re-playe prozatím čelí kritice divácké základny a pořad na Seznamu stále čeká na svůj pilotní díl. 

Tvůrci GPTV se tak trefili do období, kdy hráči „ztratili“ svůj oblíbený herní pořad a náhradu mohou najít právě u konkurenční CZC.cz.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.