Podívejte se na nový launch trailer Sekiro: Shadows Die Twice

From Software po sérii Dark Souls a Bloodborn přichází z další chuťovkou pro hardcore hráče

Vývojáři z Acitvision a FromSoftware dnes vydali launch trailer nadcházejícího akčního dobrodružství Sekiro: Shadows Die Twice, které vyjde na konci března. Ve hře od tvůrců série Dark Souls budeme svědky nemilosrdné cesty za pomstou.

Podívejte se na nový launch trailer Sekiro: Shadows Die Twice

Hra se odehrává v Japonsku během éry Sengoku. Při přepadení přichází shinobi o ruku a jeho mistr je unesen. Po vyléčení z téměř smrtelného zranění se shinobi vydává za pomstou s jediným cílem – zachránit svého pána. Pomoci mu má především jeho nová protéza od záhadného japonského sochaře.

Jak už jména vývojářských studií napovídají, máme se na co těšit. Po svých herních bratříčcích Dark Souls a Bloodborne zdědí nová hra Sekiro především obtížnost a propracovaný bojový systém. Nečekejte ale nekonečné sekání do nepřítele, kterému stěží ubude kousek na ukazateli zdraví. Sekiro se svou katanou má často příležitost pouze k jedinému smrtícímu úderu.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. března na PlayStation 4, Xbox One a na PC.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.