Youtuber Ninja vydělal během roku 2018 10 milionů dolarů

Hraní není zráta času jak nám rodiče tvrdili

Podle posledních herních zpráv, superstar Tyler “Ninja” Blevins dokázal během jediného roku vydělat bezmála 10 milionů dolarů. 

Hraní her se tak stává jedním z nejvýnosnějších “povolání”, Fortnite hráč Ninja má zajímavé číslo příjmu, které se skládá z předplatného k sledování jeho kanálu, z donatů od sledujících, výher v herních turnajích, sponzorství a nezapomeňme ani na youtube money. Ninja má v současnou chvíli okolo 20 milionů sledujicích na YouTube, 12,5 milionů sledujících na Twitchi– se 40 000 platicích sledujících.

Mimo streamování po skoro 12 hodinách během dne (přes 4000 herních hodin za rok), Ninja vděčí svému úspěchu populární mainstreamové hře Fortnite. Populární hra dokázala udělat doslova díru do herního světa, a dostala se tak jednou z eSport her.

View this post on Instagram

I AINT SCARED EITHER! @kingrichard215

A post shared by Tyler Blevins (@ninja) on

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.