Ektor se chystá na druhou zastávku křestu svého nového alba Marko 8.3.2019 v Bratislavě

CD MARKO (PODEPSANÉ)
Limitovaný počet kusů na oficiálním eshopu

Osobitá sedmá deska “Marko” je tu, doraž to oslavit na Bratislavský křest!

Svérázný rapper Ektor již prvního března pokřtil svoje nejnovější album Marko ve foru Karlín a oslavil tak to, že je na česko-slovenské scéně 10 let. Stále ho však čeká druhá významná zastávka u našich sousedů v Bratislavě v Majestic Music Club a ani tady oslava důležitého milníku v kariéře Ektora nebude za Prahou zaostávat. 

Sedmá deska v řadě pod níž je Ektor podepsán, je zatím nejosobitější dílem rappera. Kromě toho že deska, nese jeho křestní jméno zatím stojí i fakt, že je to již 10 let, kdy aktivně působí na rapové scéně.

“Když máš doma studio, tak se prostě často stává, že se nahromadí tuna bangerů a já už jich měl tolik, že to muselo ven. Navíc mi koncem minulýho roku došlo, že jsem na scéně 10 let, a jak jinak to mám oslavit než albem. Děláme limitovanej počet kusů CDs jen pro fans, co to chtěj mít fyzicky doma. Cover je totální porno a už další dělat nikdy nebudem…”-Ektor

Exkluzivní podepsané CD, které bude limitované vydaným počtem můžeš získat z oficiální Ektorovy stránky. Neprošvihni svou příležitost, žádné nové CD se již nevydá.

Pokud si z nějakého důvodu zmeškal křest v Praze, máš ještě šanci zúčastnit velkého křtu nejnovějšího alba v Bratislvském MMC, který hostil Ektorovo křty z předchozích alb Alfa a Detektor 2. Bude se zároveň jednat o jediný exkluzivní koncert Ektora na Slovensku v první polovině tohoto roku. Těšit se můžeš na hosty jako PIL-C, Separ, Strapo a Dje Special Beatz a Abe.

Po křtu si nenech ujít ani na exkluzivní tour po osmi českých městech.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.