P.A.T. nabízí své nové album i dovolenou v Itálii
Zdroj : Instagram

P.A.T. nabízí své nové album i dovolenou v Itálii

Říká se, že do třetice všeho dobrého, Pouličný Autor Tónov (P.A.T.) ve své třetí sólové descepořádně přitvrzuje. Po prvních dvou deskách s názvy 3UMF a Franto spatřuje světlo světa deska Revenant. Objevuje se velmi brzo po předchozí desce Franto a je drsnější než obě desky předchozí. Název desky je inspirován stejnojmenným oscarovým filmem s Leonardem DiCapriem a stejně drsně jako Leo bojuje s medvědem, tak drsně se P.A.T. prezentuje v prvním klipu k dané desce. 

V prvním klipu s názvem Revenant se objevuje ve společnosti airsofťáků v plné polní, kde sám bere do ruky lehký kulomet a dává najevo, že už je v takové fázi své kariéry, kdy si nenechá nic jen tak líbit. Track začíná zamyšlením nad současnou slovenskou scénou a lehkým egotripem, který následně přechází v tvrdší rap podpořený záběry s ozbrojenou jednotkou Black wolves Praha. 

Otázku slavnějších raperů, kteří pomohou při získávání lajků a views, na deskách i jednotlivých skladbách, otevřel beef mezi Hugo Toxxxem a Lvacasem Dopem. P.A.T se k tomuto tématu vyjádřil na sociálních sítích takto: „je premňa nepodstatné mať tam hostí lebo všetci sa tu oháňajú spoluprácami,ale tie spolupráce vôbec nejsú dôležité..Vôbec som necítil že by niekto mal byť na tom albume..Okrem RYTMUSA. ďakujem že to chápete.. Všetky tracky som odprodukoval já okrem dvoch.“

Album obsahuje celkem 15 tracků. Na své si podle slov autora přijde každý. V albu sice převažují drsnější rapové kousky, ale nouze není ani o klasickou P.A.T.ovu zpívanou emocionálnější tvorbu i klasický boombap. 

K předprodeji alba P.A.T. spustil soutěž o 1000 euro a dovolenou v Itálii. Tvrdí, že může svým fanouškům nabídnout více než jen obyčejnou mikinu. Ty ale nabízí ke koupi také, s potiskem propagující právě jeho novou desku Revenant. 

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.