Zdroj : YouTube

Repíky Starej Matere jsou zpět! V nejnovějším díle Rytmus naživo vypálí pecku Pozor

Rozbitý iPhone Xs nebo souboj romů v boxu za 50 euro, Repíky se vrací ve velkém stylu

Od posledního dílu už uběhlo více než rok, o to větší radost máme z neočekávaného nového dílu oblíbené série. V 21 prvním díle Repíku Starej Matere Rytmus klasický dorazí v promovaném sporťáku a předvede nám jak naživo zní pecka Pozor a dozvíš se jak do roka lízat pisoár. Původní díly měli být jako zpestření pro fanoušky mezi čekáním na nové album Krstný Otec, díly se stali natolik populární, že v nich pokračoval i potom.

Rytmus se po roční pauze plný elánu vrací k rapu a Repíky Starej Matere se nám tak postarají o chvíli zábavy. Během natáčení si rozbil nejnovější iPhone, a možná po zjištění toho, kolik stojí výměna nového skla, tak se jej rozhodl přejet, načež se rozhodl vyrazit do romské osady spravit si náladu. Místním nabídl cash, který se prostě nedá odmítnout. Celých 50 eur vyhrál ten, kdo vyhrál boxerský souboj. Jeden z místních předáku v domnění z něj vytřískat více peněz se rozhodl rapovou legendu vyzvat na souboj sám. Jak to dopadlo, zjistíš ve videu.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.