Rhianna se chysta vydat nové album v roce 2019

Možná kdybychom vás neinformovali, tak byste ani nepostřehli, že se něco chystá a není se ani čemu divit, víceméně žádné oficiální potvrzení o vydání alba nikde zveřejněné nebylo. Máme však dobré zprávy pro všechny fanoušky Rhianny, zvěsti o tom, že se přece jenom něco chystá, byli potvrzeny samotnou zpěvačkou a alba se tak dočkáme v nadcházejícím roce 2019.

Po té co slavná hvězda uveřejnila na svém Instagramu sérii fotek jako promo k novým odstínům rtěnky z její Fenty beauty line se jeden random uživatel zeptal kdy vyjde nové album a překvapivě sem dostalo suché odpovědi „2019“.

Nový projekt bude již Rhianninym devátým studiovým počinem. Nedávno nás také navnadil její vokální producent Kuk Harrell, kdy v živém Instagramové přenosu řekl, že nové album je „Úžasné, neuvěřitelné a to je vše co k tomu řeknu.“ Tak co, těšíte s čím přijde Riri příští rok?

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.