MARVEL STUDIOS/DISNEY

Avengers: Endgame by pro Roberta Downey Jr. mohl být poslední MCU film

Rozloučíme se v očekávaném Avengers: Endgame se sverázným miliardářem a playboyem?

Po filmu Avengers: Endgame by mohli zůstat zklamaní fanoušci jak Iron Mana tak samotného představitele hrdiny Roberta Downey Jr. Podle posledních zpráv čtvrtý film Avengers by mohl být tím posledním, ve kterém se Robert Downey Jr. objeví.

S nedávným potvrzením odchodu Gwyneth Paltrow, která v sérii filmu hrála partnerku Tonyho Starka, se tak spekuluje nad koncem éry Iron Mana a začátkem éry Captain Marvel. Po posledním traileru vydaného od MCU na Avengers: Endgame fanoušci teoretizují nad sebeobětováním Tonyho Starka aby pomohl porazit Thanose – akt vskutku hodný miliardáře a playboye.

Ale pokud existuje jedna skutečnost, která tyto zvěsti o konci hrdiny podporuje, je to, že se blíží ukončení smlouvy mezi Downeyem a Marvelem. Bylo potvrzeno, že Robert podepsal smlouvu s marvelem jen na 4 Avengers filmy a novinky ohledně následujícího kontraktu mají být teprve zveřejněné. Spolu hvězda Chris Evans je oficiálně rozhodnut dát sbohem svému obleku Kapitána Ameriky a štítu. Vzhledem k tomu že Robert i Chris se ve filmech začali zhruba ve stejné době, je tak více než pravděpodobné, že pro Roberta bude tento film ve světě Marvelu tím posledním.

Robert Downey Jr. se prvně zhostil role Iron Mana v roce 2008 a od té doby hrál celkem ve třech samostatných filmech jako Iron Man a objevil se v šesti dalších MCU snímcích, včetně Captain America: Civil War a Spider-Man: Homecoming.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.