Zdroj : MARVEL STUDIOS

Captain Marvel s ženskou hrdinkou v čele slaví úspěch

Nový film Captain Marvel utržil první víkend více, než se očekávalo a je překvapením. Předčil tak například filmy Wonder Woman nebo Strážci Galaxie Vol. 2.

Celosvětově film dosáhl tržby 455 milionů dolarů již pár dní od své premiéry, která byla 7. a 8. března 2019. Je tak dost pravděpodobné, že se každým dnem stane nejvýdělečnějším filmem s ženskou hrdinkou v titulní roli.

Ztvárnila ji herečka Brie Larson a vedle ní se objevují hvězdy jako Samuel L. Jackson, Jude Law nebo Ben Mendelsohn. 

Děj se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a hlavní postavou je pilotka Carol Danvers, která se stane jednou z nejmocnějších superhrdinek, když se Země ocitne uprostřed války mezi dvěma mimozemskými rasami. V tomto boji bude muset své super schopnosti využít.

Studio Marvel nás bere na výlet do dosud neviděného období ze svého filmového světa a slaví úspěch. Však se můžete přesvědčit sami, jak se novinka povedla, protože právě běží v kinech.

Zdroj : www.marvel.com |www.nytimes.com

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.