DC nám v novém traileru představuje pozadí Doom Patrol, které jsme mohli vidět v seriálu Titans

Podívej se na představení hrdinů Doom Patrol

K oslavě premiéry Doom Patrol, DC Comics nedávno zveřejnil prodloužený trailer pro svůj nový exkluzivní seriál z DC Universe.

Nový prodloužený trailer nabízí pohled na “zatracené hrdiny” se kterými jsme se mohli letmo seznámit ve spin-offu Titans. Trailer startuje představením Dr. Nilese Cauldera/ vůdce skupiny, kdy zachraňuje Clifforda “Cliffa” Steela tím, že z něj dělá cyborga – budoucího hrdinu. Dále jsou nám představeny pozadí příběhu Negative Mana a Elasti-Woman, předtím než nám představí poslední přírůstky týmu Cyborga a Crazy Jane, kteří do rozmanité sebranky přinesou trochu generačního rozdílu. Ke konci traileru se setkáváme i úhlavním padouchem Nikolem, který tak otestuje dynamiku týmu, kteří se budou muset naučit dobře spolupracovat aby zachránili svět.

Podívejte se na nový čtyřminutový trailer a naskočte spolu s námi na vlnu nového DC seriálů, který bude vycházet každý pátek.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.