Animator/ Director Hayao Miyazaki

Hayao Miyazaki pracuje nad novým Studio Ghibli filmem

Nové umělecké dílo přijde co nevidět

Navzdory tomu, že Miyazaki oznámil již dříve, že odchází do důchodu a jeho poslední film tak měl být v roce 2017. Podle posledních zpráv se však Hayao Miyazaki vrací ze svého odpočinku a láka tak všechny svoje fanoušky na jeho nový film, na kterém zrovna pracuje. Stejně tak jako Miyazaki vytváří svůj nový celovečerní film, tak i jeho syn se chopil nového projektu. Mladší Miyazaki předtím vedl dva projekty Studio Ghibli, 2006 Tales From Earthsea a 2011 From Up On Poppy Hill. Celovečerní filmy od studia Ghibli jsou vždy v podání Miyazakiho umělecké dílo, pro nejednoho anime fanouška je to skvělá zpráva a ani my už se nemůžeme dočkat.

Zprávu o nadcházejících projektech oznámil pravidelný spolupracovník Vincent Maraval. Maravalovo tweet nevylučuje, že jeden z dvou nových projektů je How Do You Live?, který má být představen v období olympijských her v roce 2020. O dalších podrobnostech ohledně nových filmových projektu Studia Ghibli od Hayao a Gorō Miyazakiho vás budeme i nadále informovat.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.