Prequel Game of Thrones

HBO oznámilo obsazení rolí pro Prequel na Game of Thrones

Fanoušci Game of Thrones netrpělivě očekají na příchod osmé a závěrečné sezóny seriálu, která dorazí v dubnu a HBO překvapila s oznámením prequalu.

Příběh se bude odehrávat tisíce let před událostmi aktuálního dějové linky Game of Thrones, v nadcházejicím prequalu bude hrát Naomi Watts a Josh Whitehouse spolu nově příchozími tvářmi na scénu jako Jamie Campbell Bower a Toby Regbo, kteří stvárnili mladší verze Grindelwalda a Brumbála ve Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Do hvězdného obsazení se přidají například také Georgie Henleyová (Letopisy Narnie) Ivanno Jeremiah, z Black Mirror‘s “Shut Up and Dance” dílu, Naomi Ackie (Lady Macbeth), Denise Gough (Colette), Sheila Atim (Harlots), a Alex Sharp (To the Bone).

Prequel na Game of Thrones se začne natáčet začátkem roku 2019 a podrobněji se podívá na počátky se bílích chodců, záhady východu a legendy o rodu Starků.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.