Mortal Kombat se vrací na plátna kin jako živý akční film
Zdroj : NEW LINE CINEMA

Mortal Kombat se vrací na plátna kin jako živý akční film

Reboot pro film z roku 1955

Po nedávném úspěchu Mortal Kombat 11 a Detective Pikachu, kdy dva tituly zlomily kletbu videohernách adaptací se dočkáme i akčního filmu Mortal Kombat. V současné chvíli už akční film vstoupil do pre-produkce. Zprávy o plánovaném akčním filmu pochází od oficiálního zdroje z jižní Austrálie kde je film připraven k natáčení a je připraven být „největší studiovou produkcí v historii místního průmyslu“.

Společnost Warner Bros. Pictures loni oznámila, že plánuje provést řadu adaptací po vzoru klasických videoher. Scénář bude psát Greg Russo a reboot režíruje Simon McQuoid.

Podle zprávy z That Hashtag Show z loňského roku se film zaměří na novou postavu jménem Cole Turner, „boxer z Philadelphie, který je rekrutován pronásledovatelem proroctví aby zápasil ve fantastickém turnaji – jehož výsledek určuje osud Země a jeho obyvatel. “Hlavní postavy z franšízy se ve filmu také objeví.”

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.