Nový X-Men: Dark Phoenix nám představuje znovrození Jean Greyové

Backstory o jedné z nejsilnějších postav X-Menů

20th Century Fox do světa vypustilo již druhý trailer v řadě na velmi očekávaná film X-Men: Dark Phoenix, kde hlavní roli Jean Greyové chopí opět nedaná herečka, kterou tak dobře známe z Game of Thrones Sophie Turner.

Nový dvou a půl minutový trailer dává fanouškům nahlédnout na zápletku děje, kde se Jean Gray znovuzrodí do bohyně smrti, příběh je považován za jeden z nejdůležitějších ve vesmíru X-Menu. Filmový trailer začíná pohledem na skupinu X-Menů na záchranné misi ve vesmíru. Jean je během téměř zabita, když ji zasáhne tajemná kosmická síla. Když se vrátí konečně domů, zjišťuje , že neustále bojuje se silou uvnitř ní, která jí pomalu ale jistě přivádí temnou stranu síly a přeměňuje jí na Fénixe.

Spolu s novým trailerem studio sdílelo i nový oficiální poster k filmu, kde si můžeš všimnout že X je rozděleno na dvě části symbolizující světlou a tmavou stranu.

Nový X-Man v režii Simona Kinberga se do kin dostane 7.června 2019 a můžeš se těšit na hvězdné obsazení v tomto složení : James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters a Jessica Chastain.

Zdroj : HYPEBEAST

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.