Oficiální trailer na 8 sezónu Game of Thrones je tady!

Přípravy na závěrečnou bitvu se zimou vrcholí

Pro osmou řadu sezóny oblíbeného seriálu Game of Thrones, vypustilo HBO nový trailer, který nám naznačuje dějství titulních závěrečných epizod. Poslední řada oblíbeného seriálu zasáhne naše obrazovky již příští měsíc. Trailer začíná pohledem na jednu z hlavních postav Aryu Stark, která utíká chodbami hradu Winterfell, následuje scéna budování velmi nepravděpodobné aliance, která se má postavit hordě nemrtvých bílých chodců v čele s Nočním Králem.

Poslední bojová scéna, o které se proslýchá, že bude jednou z nejdelších filmových bitev je naznačena v konci traileru, kde vidíme armádu živých, která stojí proti přijíždějícímu Nočnímu Králi. Trailer na neprozrazuje nic klíčového, ale postupně buduje hype na tolik očekávanou závěrečnou řadu se kterou se brzy budeme muset rozloučit, a finále bude ve velkém stylu.

Podívej se nový trailer výše a očekávej spolu s námi finální 8. řadu, která dorazí 14. dubna na naše obrazovky.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.