Zdroj : Netflix

Oficiální trailer pro 3 sezónu Stranger Things je tady!

Nejočekávěnější seriál přichází již 4. července, podívej se na nejnovější trailer.

Po oznámení data začátkem roku, kdy se můžeme těšit na jeden z nejpopulárnějších seriálu současné doby, Netflix uveřejnil i první oficiální trailer na 3 sezónu a nutno řídí, že nás pěkné navnadil. Trailer začíná kontrastní scénkou kdy se Dustin obává toho nejhoršího, v zápatí jej však překvapí parta kamarádů a přivítá ho s návratem domů.

Trailer se nese v duchu toho, že všichni už dospěli a i Will pronese “už nejsme děti. Co si myslíte, že budeme každý den sedět ve svém suterénu a hrát si hry po zbytek života? “ Příběh série se zaměřuje na 4.července – to je i den kdy s 3 řada dostane na naše obrazovky prostřednictvím Netflixu a to se sloganem “one summer can change everything.”

Trailer je plný odkazu na 80. léta, která na Stranger Thing mimo jiné tak milujeme a navazují na hlavní téma Stranger Things. Během traileru také uvidíme Eleven konečně s vlasy a jak používá svoje schopnosti, na konci nám tvůrci odhalí nové monstrum této sezóny.

Mrkni na nový trailer výše a napiš nám do komentářů jak se těšíš na novou řadu, která dorazí na naše Netflix obrazovky již za pár měsíců. 

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.