Zdroj : Netflix

Oficiální trailer pro 3 sezónu Stranger Things je tady!

Nejočekávěnější seriál přichází již 4. července, podívej se na nejnovější trailer.

Po oznámení data začátkem roku, kdy se můžeme těšit na jeden z nejpopulárnějších seriálu současné doby, Netflix uveřejnil i první oficiální trailer na 3 sezónu a nutno řídí, že nás pěkné navnadil. Trailer začíná kontrastní scénkou kdy se Dustin obává toho nejhoršího, v zápatí jej však překvapí parta kamarádů a přivítá ho s návratem domů.

Trailer se nese v duchu toho, že všichni už dospěli a i Will pronese “už nejsme děti. Co si myslíte, že budeme každý den sedět ve svém suterénu a hrát si hry po zbytek života? “ Příběh série se zaměřuje na 4.července – to je i den kdy s 3 řada dostane na naše obrazovky prostřednictvím Netflixu a to se sloganem “one summer can change everything.”

Trailer je plný odkazu na 80. léta, která na Stranger Thing mimo jiné tak milujeme a navazují na hlavní téma Stranger Things. Během traileru také uvidíme Eleven konečně s vlasy a jak používá svoje schopnosti, na konci nám tvůrci odhalí nové monstrum této sezóny.

Mrkni na nový trailer výše a napiš nám do komentářů jak se těšíš na novou řadu, která dorazí na naše Netflix obrazovky již za pár měsíců. 

Hodnocení čtenářů5 8.5
8.5
BODŮ
Pomoz zkvalitnit obsah webu
Ohodnoť článek a dej tak najevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.