Jim Carrey jako záporak v novém traileru Sonic the Hedgehog
Zdroj : YouTube, Autor : PARAMOUNT PICTURES

Jim Carrey jako záporak v novém traileru Sonic the Hedgehog

Paramount Pictures vydal svůj první trailer pro svůj živý akční film Sonic the Hedgehog. Trailer nám blíže představuje hlavního hrdinu ježka Sonica, kterého nadaboval Bene Schwartz. Film bude také odkazovat na franšízu Sonica jako videohry, se zvukovými efekty a zlatými prsteny ze hry.

V traileru se můžeš přesvědčit o Sonickovo rychlosti, protahuje se ve svých teniskách puma a připravuje se na pořádný sprint. Jeho rychlost nakonec vede k nárůstu energie, která vyřadí veškerou elektřinu v celém severozápadu USA. Vláda tak pověří Dr. Robotnika, který má problém vyřešit.

V průběhu filmu Sonic se spojí se svým novým přítelem Tomem Wachowskim ( James Marsden), aby se vyhnul Dr. Robotnikovi. Ke konci traileru si můžeš všimnout změny vzhledu Dr. Robotnika, postava se tak stává blíže podobná animovanému originálu.

Trailer můžeš shlédnout výše, film do kin dorazí letos v listopadu.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.